У відомстві порівняли оперативні дані на 29 квітня з цифрами на початок року та на початок війни. Обсяги гривневих коштів фізичних осіб значно зросли в обох випадках. Про це розповідає finance.ua.
Невеликий відтік коштів у перші два місяці року через інформаційний тиск компенсувався зростанням депозитів у березні. Водночас, частка коштів на вимогу оновила максимум.
Кошти юридичних осіб з початку року зменшилися, переважно це сталося через подальші виплати зарплат при одночасному зменшенні виручки. Водночас протягом двох місяців війни у цій категорії НБУ бачить зростання.
Чи українці довіряють гроші банкам під час війни.
Обсяг коштів станом на 29 квітня зріс на 74 млрд грн в еквіваленті (за коштами юридичних та фізичних осіб у всіх валютах за фіксованим курсом) порівняно з початком війни.
“Висока довіра клієнтів забезпечує банківському сектору стабільно високий рівень ліквідності, незважаючи на військові ризики, що є запорукою його стійкості та надійності”, – повідомляє НБУ.
Українські фермери розпочали збір кавунів, але поки що врожай продають за підвищеною ціною. Чому кавуни…
Отримати повідомлення про посилку - буденність. Але в умовах війни це навіть може стати смертельною…
Через прострочену ідентифікацію чи неактивний рахунок тисячі пенсіонерів-ВПО залишилися без виплат. Нова ухвала Кабміну дозволяє…
Чи має право роботодавець вимагати від працівника виконувати свою роботу під час повітряної тривоги?
Магнітні бурі впливають на здоров'я багатьох людей, і щоб добре підготуватися до складного періоду, потрібно…
Деякі паспорти можуть втратити чинність – і ви залишитися без документа. Що саме стати причиною…