Про це повідомили у Міністерстві соцполітики.
Через те, що до гарячих точок неможливо було доставити пенсії «Укрпоштою», кошти були перенаправлені на спеціально відкриті рахунки «Ощадбанку».
Однак у багатьох населених пунктах, які були в окупації або перебували у зоні бойових дій, людям було непросто дістатися найближчого відділення «Ощадбанку». Втім, ці відділення не працювали в окупації.
«І лише зараз, коли наші Збройні сили звільняють ці міста, люди отримують можливість звернутися за переказом (пенсії – ред.). Тому громадяни, які не встигли отримати свої виплати за березень через переказ, можуть це зробити протягом двох місяців з моменту зарахування. У березні воно минуло 18 числа», – розповіла міністр соцполітики Марина Лазебна.
Крім того, люди можуть перенаправити свою виплату з Ощадбанку на будь-який інший банк, в якому їм буде зручніше отримати свої гроші. Для цього потрібно зателефонувати на гарячу лінію Ощадбанку: 0800-210-800.
Погода в Україні на середу, 21 травня у східних областях, місцями у центральних, західних, південних…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня: як поводитися метеозалежним.
Святих Костянтина Великого і його матір Олену названо «рівноапостольними» за великі заслуги перед християнською Церквою.
У 2025 році громадяни України мають можливість добровільно докупити страховий стаж для отримання або збільшення…
До утворення здуття свіжого або старого лінолеуму може призвести безліч причин. Але в будь-якому випадку…
Чимало українських пенсіонерів, які не виїхали з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей і…