Цей шкідник висмоктує з рослин клітинний сік, виділяючи при цьому отруту. Якщо не почати з ним грамотно боротися, комаха здатна повністю знищити врожай.
Хімічні засоби боротьби з попелицею є сенс застосовувати лише при значному її заселенні та виключно на садових культурах. На ринку представлені кілька груп хімпрепаратів, що відрізняються чинною речовиною. Після завершення цвітіння обмежуються застосуванням препаратів піретроїдної групи.
Не хочете вдаватися до «хімії», скористайтеся старим перевіреним засобом – обприскування культур розчином харчової соди та господарського мила (чайну ложку соди розчинити в літрі води, а потім додати трохи натертого на тертці господарського мила, постійно збовтувати, оскільки сода швидко кристалізується). Один із найпростіших, незатратних і при цьому ефективних методів – механічне знищення. Знімати попелиці з рослини можна як вручну, так і потужним струменем води зі шланга.
«Запросіть» на ділянку головних ворогів попелиці: сонечок, мух-журчалок. Часто радять залучати їх у сад, висадивши запашні трави. Але гарантії того, що сонечка масово спрямуються до вас в сад, ніхто не дасть. Краще та надійніше придбати личинки у спеціалізованому магазині, а потім випустити на своїй ділянці.
6 квітня святкує свій 55-й день народження Ірина Білик. Ім’я співачки стало символом нової вітчизняної…
Досвідчені овочівники розповіли, чим потрібно підживити кабачки та цукіні, щоб урожаю вистачило і для власного…
7 квітня очікується мокрий сніг у північних та місцями центральних областях, у західних - подекуди…
Чи варто турбуватися про здоров'я? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Яскравий та позитивний тиждень, особливо для тих, хто займається питаннями соціальної інтеграції, особистісного розвитку, професійної…
Для того щоб сплатити комунальні послуги, вже давно не обов'язково в будь-яку погоду виходити з…