Про це повідомляє МОЗ у своєму Telegram.
“Дзвонити на номер 103 слід за невідкладних станів і загрозливих для життя і здоров’я людини і можуть призвести до різкого погіршення стану у разі ненадання екстреної медичної допомоги. Про це можуть свідчити проблеми з диханням або його відсутність, критичні кровотечі”, – йдеться у повідомленні.
Диспетчер “швидкої” спілкується з абонентом та приймає рішення про подальші дії. Якщо є підходящі підстави, він спрямовує бригаду до пацієнта. Якщо таких підстав немає, то консультація може бути надана по телефону.
Рішення про необхідність госпіталізації приймає лікар бригади “швидкої” на основі наявного симптомокомплексу конкретного пацієнта.
Наголошується, що бойові дії ускладнюють роботу бригад екстреної медичної допомоги. Наприклад, під час оголошення повітряної тривоги можлива затримка при виїзді бригад.
Крім того, в умовах активних бойових дій швидка може не виїхати на виклик. Йдеться про так звану “червону зону”, коли можливість надати медичну допомогу відсутня через інтенсивні обстріли.
Батат, або солодка картопля, – смачний та корисний продукт. Якщо ви хочете виростити його самостійно,…
Схеми шахраїв стають дедалі витонченішими. Вони використовують фейкові клавіатури, коментарі з фішинговими посиланнями й фальшиві…
У 2025 році в Україні знову зростуть вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію…
Відкрито реєстрацію на програму фінансової підтримки. У межах ініціативи можна отримати до 50 тисяч гривень.…
Увечері 4 квітня росія завдала удару балістичною ракетою по житловому району Кривого Рогу. Внаслідок цього…
Мінімальні пенсії для окремих категорій українців суттєво зросли. У деяких випадках підвищення перевищило 3 тисячі…