Українці мають повертатися до роботи, щоби відновилася економіка країни. Вічно розраховувати на допомогу з-за кордону не доводиться.
Про це президент Володимир Зеленський розповів під час зустрічі з українськими журналістами.
“Ніхто вам точної відповіді не дасть. Чи можуть повернутися росіяни? Можуть. Але чи потрібно, щоб працювало місто (Київ, -ред.)? Сто відсотків. Ці сім мільярдів (євро, – ред.), про які я говорив раніше – це Для нашої держави нічого.Якщо люди будуть працювати, нам не треба буде принижуватися і просити якісь гроші. Для цього треба, щоб країна працювала і жила”, – заявив Зеленський.
Водночас президент зауважив, що варто бути готовим до усіх сценарії розвитку війни й не варто очікувати, поки завершаться обстріли.
“Економіка має запуститись. Місяць нам допоможуть, два місяці допоможуть нам наші партнери, вічно це не буде. Це відповідь на рахунок повернення”, – додав глава держави.
Чи збережуть право на індексацію пенсіонерам-переселенцям, яким призупинили виплати через непроходження ідентифікації?
Яйця після закінчення терміну придатності не завжди потрібно викидати — експерти пояснили, коли їх можна…
У багатьох селах України досі немає газового чи центрального опалення. Люди обігрівають домівки дровами та…
В Україні майбутні пенсіонери можуть подати заяву на призначення виплат заздалегідь - не чекаючи дня…
З настанням весни риба стає більш активною, але березень має свої обмеження для рибалок. Зокрема…
24 лютого почалася повномасштабна війна, яка вже стала довшою за нашу війну з фашизмом. Потьмяніла…