Якщо людина не може прибути на огляд до медико-соціальної експертної комісії, така комісія може приймати рішення про встановлення інвалідності заочно на підставі направлення лікарсько-консультативної комісії (ЛКК), йдеться у постанові Кабміну від 08 березня 2022 р. № 225 “Деякі питання порядку проведення медико-соціальної експертизи на період дії воєнного стану на території України”.
При цьому медико-соціальні експертні комісії виконують свої функції незалежно від місця реєстрації, проживання або перебування людини, яка звертається для встановлення інвалідності.
У разі неможливості направлення осіб з тимчасовою непрацездатністю на медико-соціальну експертизу у передбачені законодавством терміни, рішення про продовження тимчасової непрацездатності за її наявності приймається без направлення на медико-соціальну експертизу лікарем, що лікує, або лікарсько-консультативною комісією. Направлення лікарем або ЛКК на медико-соціальну експертизу здійснюється не пізніше ніж через місяць після припинення або скасування воєнного стану.
Вітамінний заряд у кожному шматочку — відкрийте для себе новий рівень домашньої кухні. Цей салат…
Ви думаєте, що спадщина гарантована лише через родинні зв’язки? Насправді є кілька підводних каменів, які…
Внаслідок перевилову деякі рибні популяції перебувають на межі зникнення, що ставить під загрозу стабільність рибного…
Чому деяким жінкам доведеться працювати до 63 або навіть до 65 років, щоб отримувати пенсію.…
Деякі категорії українців можуть розраховувати на одноразову фінансову підтримку. Сума допомоги становить 11 000 гривень.…
В уряді хочуть, аби вихід на пенсію у 60 став винятком, а не правилом. І…