Новини

За добу знищено 10 повітряних цілей противника, – Генштаб ЗСУ

Збройні Сили України продовжували завдавати нищівних ударів по угрупованням військ ворога, який намагається закріпитися та утримувати оборону захоплених рубежів.

Протягом доби українськими захисниками та захисниками було знищено командний пункт та підрозділи забезпечення 35 загальновійськової армії Східного військового округу збройних сил Російської Федерації, втрати ворога уточнюються.

Крім того, за попередню добу, завдяки майстерності зенітних ракетних військ Повітряних Сил та протиповітряної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України знищено десять повітряних цілей противника: два винищувачі-бомбардувальники Су-34, три винищувачі Су-34СМ, три вертольоти та БПЛА.

Інформація про тип ще одного збитого літака та загибель льотчиків уточнюється. Підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України продовжують активно діяти з метою позбавлення авіації окупантів можливості панувати у повітрі. Ворог, не процвітаючи у проведенні наземної операції, продовжує завдавати ракетно-бомбових ударів по інфраструктурі та густонаселеним районам українських міст.

Російські окупанти продовжують підступно діяти і в інформаційному просторі – здійснюють кібератаки, фізично знищують ретранслятори телевізійних та радіосигналів, продовжують масову інформаційну компанію з метою дискредитації вищого військово-політичного керівництва України та Сил оборони.

Поряд із цим противник продовжує активно поширювати дезінформацію про перебіг ведення, так званої “спеціальної операції” серед власного населення. Окупаційні війська продовжують зазнавати втрат. Є великі проблеми з комплектуванням бойових підрозділів та підрозділів забезпечення.

Особовий склад противника деморалізовано, що призвело до збільшення кількості випадків дезертирства та відмов військовослужбовців збройних сил Російської Федерації брати участь у війні на території України.

Новое на сайте

  • Статті

Автограф за 40 тисяч: чиї підписи коштують статки сьогодні

У вас завалявся автограф Кобзона чи листівка за підписом артистів «Кварталу-95»? Можливо, це не просто…

12/10/2025 15:59
  • Новини

Заповіт на землю: як не втратити ділянку через помилку

Скласти заповіт це розумний крок для власника землі. Але навіть найменша помилка в документі може…

12/10/2025 14:23
  • Новини

Держава починає повертати мільярдні борги пенсіонерам: коли чекати на гроші

В Україні розпочинається поетапне відшкодування боргів щодо пенсій, що накопичилися через невиконання судових рішень.

12/10/2025 13:24
  • Новини

В Україні четвертий тиждень поспіль зростає ціна на один із найпопулярніших овочів

Купівля одного з найпопулярніших овочів з кожним днем ​​все помітніше відбивається на гаманці споживача. У…

12/10/2025 12:19
  • Статті

Соцвиплати можна оформити онлайн: покрокова інструкція подання на базову соціальну допомогу

Подати заяву на базову соціальну допомогу (БСД) тепер можна, не виходячи з дому через додаток…

12/10/2025 11:17
  • Статті

Українців можуть змусити платити аліменти на батьків похилого віку через суд

В умовах постійного зростання цін на продукти, комунальні послуги та ліки людям похилого віку все…

12/10/2025 10:19