Про це повідомляє telegram-канал “Інсайдер Україна”.
Злочини російської влади проти українського народу викликали шквал емоцій у країнах по всьому світу. Люди масово виходять на мітинги, бізнес йде з РФ, запроваджуються жорсткі санкції.
У Німеччині вирішили відмовитися від товарів російського виробництва. Товари, що залишилися на полицях магазинів, віддають людям за 50%-ною знижкою. Хоча навіть знижка не мотивує людей купувати російські товари.
“Ці російські товари розпродаються і більше замовлятися не будуть. Ми розриваємо зв’язок із цим російським постачальником”, – йдеться в оголошенні.
Щелепно-лицьові операції та видалення зуба є досить складними втручаннями, які потребують виконання рекомендацій лікаря.
У п’ятницю, 27 лютого 2026 року, потужних магнітних бур на Землі не прогнозують. Водночас на…
Активна участь у житті онуків сповільнює когнітивне старіння. Дослідження доводить: не просто зустрічі, а різноманітна…
В Україні шириться нова шахрайська схема з виплатою “компенсації” 2200 гривень за відключення електроенергії. В…
Банківські картки мають обмежений термін дії і вимагають періодичної заміни. У «ПриватБанку» пояснили, коли слід…
Щовесни садівники знову ставлять собі те саме запитання: чи потрібно білити дерева у березні? Думки…