У понеділок, 7 лютого , весь день у Києві буде хмарним, а у другій половині дня можливий мокрий сніг із дощем, температура вдень становитиме +2 градуси. У східних областях без опадів, повітря прогріється до +3 градусів. У західних областях також плюсова температура вдень – +2-3 градуси, дрібний дощ зі снігом. У південних областях удень до +7 градусів, похмуро, але без опадів.
У вівторок, 8 лютого , у Києві вдень +2 градуси та похмуро. На сході – 1-2 градуси, дрібний дощ зі снігом. На заході вдень +2 градуси та дрібний дощ. На півдні вдень +5 градусів, невеликий дощ.
У середу, 9 лютого , у Києві вранці сніг з дощем, температура повітря становитиме +5 градусів. У східних областях удень 0 градусів, уночі сильний сніг, який до обіду має закінчитись. У західних областях синоптики прогнозують удень +6 градусів, уранці можливий дощ. У південних областях +6 градусів та без опадів, але сонце з’явиться ближче до вечора.
У четвер, 10 лютого , у Києві вдень +6 градусів і без опадів. На сході 0 – +1 градус, опадів не передбачається. На заході рекордні +8 градусів, хмарно. На півдні вдень +5-6 градусів, хмарно із проясненнями.
У п’ятницю, 11 лютого , у Києві +5 градусів та дрібний дощ. У східних областях удень +3 градуси, невеликий дощ. У західних областях буде хмарно, пройде дрібний дощ, температура вдень +4-5 градусів. У південних областях удень +8 градусів, без опадів.
У вихідні, 12 та 13 лютого погода особливо не зміниться, вдень у всіх областях переважатиме плюсова температура – +1-3 градуси, вночі – мінус 1-6 градусів. Невеликий сніг можливий у всіх регіонах, крім півдня. Великих снігопадів із сильними морозами синоптики не прогнозують.
Нагадаємо, раніше ми розповідали про погоду на тиждень із 31 січня по 6 лютого.
Підготовлено за матеріалами Sinoptik
У п’ятницю, 9 січня, в Україні прогнозують різке погіршення погодних умов. Синоптики попереджають про завірюхи,…
У п’ятницю, 9 січня, Земля може опинитися під впливом підвищеної сонячної активності. Фахівці попереджають про…
Взимку навіть зручне взуття може стати небезпечним через слизьку підошву. На щастя, проблему можна вирішити…
Українці можуть зменшити витрати на оплату газу завдяки державній програмі «Національний кешбек». У Нафтогазі пояснили,…
Салати ми готуємо не лише на свята, можна і у будні потішити себе та свою…
У одному з обласних центрів України діє програма підтримки людей з інвалідністю, яка дозволяє зменшити…