І якщо при спілкуванні з юним поколінням ви не хочете потрапити в халепу, то рубрика «Нові слова» для вас. Тут ми роз’яснюватимемо найчастіше вживані новомодні висловлювання нашої молоді.
Ауф – дуже здорово, круто. Це звукосполучення використовують для вираження різних емоцій – захоплення, схвалення, розчарування, смутку. Справа лише в інтонації.
Вайб (від англ. «vibe» – вібрація) – позитивна атмосфера, гарний настрій. Наприклад: “Наша команда на вайбі” – “Наша команда в хорошому настрої”.
Байтіті (від англ. гл. «to bite» – вкусити) – провокувати. Вираз використовують, коли, наприклад, людина починає зухвало: «Добрий мене байтити» – «Добрий мене провокувати».
Зашквар – щось несучасне, немодне, відчуття сорому за вчинок чи дію, що знижують статус. Наприклад: «У нього зашкварний одяг» – «У нього немодний (жахливий) одяг».
Криповий (від англ. «Creepy» – тремтячий, моторошний) – лякаючий, жахливий. Використовується для позначення сильного страху, від якого «з’являються мурашки і волосся стає дибки».
Анастасія Єпур
Здається, що в тіні росте лише трава? Насправді є десятки культур, які чудово почуваються без…
Ці кабачкові рулетики зникнуть зі столу швидше, ніж ви встигните подати до них соус. Неймовірний…
Хто має оплачувати повірку газових лічильників та коли це потрібно робити. Усі нюанси процедури.
Одна категорія пенсіонерів має право на безоплатні путівки на санаторно-курортне лікування. Як їх отримати.
Іноді пенсіонери отримують пенсію не в тому розмірі, на який розраховували. У Пенсійному фонді України…
У ПриватБанку запустили нововведення, яке значно спрощує процес переказу коштів. Як парцюватиме нова функція -…