І якщо при спілкуванні з юним поколінням ви не хочете потрапити в халепу, то рубрика «Нові слова» для вас. Тут ми роз’яснюватимемо найчастіше вживані новомодні висловлювання нашої молоді.
Ауф – дуже здорово, круто. Це звукосполучення використовують для вираження різних емоцій – захоплення, схвалення, розчарування, смутку. Справа лише в інтонації.
Вайб (від англ. «vibe» – вібрація) – позитивна атмосфера, гарний настрій. Наприклад: “Наша команда на вайбі” – “Наша команда в хорошому настрої”.
Байтіті (від англ. гл. «to bite» – вкусити) – провокувати. Вираз використовують, коли, наприклад, людина починає зухвало: «Добрий мене байтити» – «Добрий мене провокувати».
Зашквар – щось несучасне, немодне, відчуття сорому за вчинок чи дію, що знижують статус. Наприклад: «У нього зашкварний одяг» – «У нього немодний (жахливий) одяг».
Криповий (від англ. «Creepy» – тремтячий, моторошний) – лякаючий, жахливий. Використовується для позначення сильного страху, від якого «з’являються мурашки і волосся стає дибки».
Анастасія Єпур
Більшість садівників, помітивши клей на деревах, нічого не роблять, вважаючи цей симптом незначним, проте що…
6 квітня у центральних та південних областях очікується дощ, у західних - сніг або мокрий…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Депресія та вигорання мають багато спільного, але їхні наслідки для здоров'я можуть відрізнятися кардинально. Чому…
Якщо ви отримали штраф за порушення ПДР, хоча не були за кермом, важливо вчасно призначити…
У деяких випадках заповіт не має сили — частина спадку належить родичам за законом. Хто…