Про це повідомляє РБК-Україна, висвітлюючи інформацію із брифінгу прем’єр-міністра.
За словами Дениса Шмигаля, ціни, що нині діють на електрику, блакитне паливо залишаться такими ж.
– Уряд виконав зобов’язання перед представниками місцевої влади, передавши кошти і, передавши податки до бюджетів. Тому є можливість стверджувати, що органи місцевого самоврядування збільшувати розцінки на тепло та гарячу воду до кінця опалювального сезону не будуть, – наголосив Шмигаль.
Водночас, заступник глави Офісу Президента Ростислав Шурма зазначив, що на території країни є достатні запаси блакитного палива, щоб закінчити опалювальний сезон.
Як резюмував Ростислав Шурма, за динамікою споживання блакитного палива можемо стверджувати, що наявної кількості газу в українських підземних сховищах вистачає, щоб провести та закінчити опалювальний сезон та задовольнити запити всіх без винятку споживачів блакитного палива.
Читайте також:
У головній компанії-газопостачальнику країни зробили важливу заяву для побутових споживачів. Що треба знати.
Українцям обіцяють справедливіші пенсії: у Мінсоцполітики розробляють механізм, що має виправити неспівмірність розрахунків.
Не секрет, що одяг із секонд-хенду має дуже неприємний запах, який звичайним пранням іноді взагалі…
Пенсійний фонд попередив: частина українських пенсіонерів ризикує залишитися без грошей уже з 2026 року. Що…
Огірки чи кабачки? Дієтологи зважили користь обох літніх овочів і розповіли, чим вони відрізняються.
Коли приходить час оформляти пенсію, роки навчання у виші можуть відіграти значну роль. У певних…