У Карпатах на початку року з гори Плай зійшло одразу три снігові лавини. Про це інформує Відділ гідрологічних прогнозів Українського гідрометцентру.
В результаті сходу лавин жодних збитків не було завдано.
Нагадаємо, що українські Карпати засипало снігом із початку січня, місцями висота його сягала 178 сантиметрів.
А на іншому боці земної кулі, у столиці Японії, сніг випав уперше за 4 роки. В результаті понад 200 людей у Токіо потрапили до лікарень у четвер та п’ятницю через ожеледицю та сніг на вулицях.
До вечора четверга в центрі Токіо випало 10 сантиметрів снігу, у п’ятницю через опади рух транспорту залишався утрудненим. У 6 січня вранці температура впала до -3,5 градуса за Цельсієм, що на 1,8 градусів нижче, ніж днем раніше.
Близько 215 людей віком від 9 до 97 років потрапили до лікарень столиці через падіння. А через снігопад сталося 77 ДТП із постраждалими.
Понад 100 внутрішніх рейсів, які вилітали або прибували до головних аеропортів столичного району, було скасовано у четвер і торкнулося близько 9700 пасажирів.
На Мосту Токійської брами в одному місці застрягло до 100 автомобілів. На ранок п’ятниці сталося вже 346 ДТП.
Але при цьому для багатьох жителів японської столиці сніг став не загрозою, а справжнім святом. Сотні мешканців Токіо поділилися фото першого за довгий час снігопаду у Instagram та інших соцмережах.
Консерви традиційно вважаються одними з найбезпечніших продуктів харчування завдяки тривалій термічній обробці та герметичності упаковки.…
В Україні спадщина - це не лише майно, а й зобов’язання. Якщо людина приймає спадок,…
Чого чекати: тепла чи холоду і дощів. Синоптики розповіли, якою буде погода на вихідних.
Яка сонячна активність чекає на українців у суботу? Розповідаємо, чи буде цей день небезпечним для…
Не завжди є можливість регулярно доглядати могили близьких, тому фахівці радять обирати невибагливі багаторічники, які…
Ця страва не потребує складних інгредієнтів, готується швидко і завжди виходить дуже смачною.