Не всі використані елементи придатні для використання вдруге. Ви просто втратите свої гроші.
Всі вживані товари проходять обов’язкову термічну обробку і миття. В результаті «видувний» одяг і пуховики можуть стати якщо не геть непридатними, то втратити своє первісне призначення. Наповнювач збереться в згустки і просто припинить нагрівання. Крім того, він здатний довго зберігати запах секонд-хенду.
У більшості випадків такий продукт потрапляє на полиці секонд-хенду після активного використання. Тому часто можна бачити на ньому плями. Також варто звернути увагу на те, чи втратила річ свою первісну форму після носіння першим власником.
Ви часто миєте капелюхи? Очевидно, не частіше одного або двох разів на рік. Речі в секонд-хенді також навряд чи бачили догляд частіше. Саме тому на внутрішньому боці капелюшка можна знайти жовті плями та інші сліди, залишені попереднім господарем.
Трусики, бюстгальтери і футболки , безумовно, не те, що варто носити після когось. Не тільки сама тканина зношується і псується після дезінфекції, але і можуть залишатися сліди життєдіяльності попереднього господаря.
Секонд-хенд, безумовно, не місце, щоб купити захисні засоби. Шоломи мають певний термін зберігання і вимоги до стану. Якщо шолом не першої свіжості, він уже міг бути вдарений або матеріали встигли втратити свої захисні властивості.
Секонди рідко дбають про миття теплих предметів гардероба. І плюс спеціальна обробка. В результаті вовняний одяг, який потребує особливого догляду, повністю втрачає свій зовнішній вигляд і основну функцію – гріти.
Читайте також: Одеваемся в секонд-хэнде
Джерело: novyny.live
Тиждень починається з важливої астрологічної події — інгресії Урана у знак Близнята. Цей момент можна…
Хочете здивувати гостей чи просто побалувати себе чимось легким та смачним? Спробуйте десерт «Бульбашки» –…
У православній традиції святі посідають особливе місце – не як заміна Богу, а як наші…
Сьогодні у рейтингу країн за тривалістю життя є лідери, де люди живуть понад 85 років,…
Скандальний закон, ухвалений без особливої уваги 2022 року, може коштувати українцям їхнього останнього майна. Новий…
Інтернет-шахраї не дрімають: крадуть гроші з карток та видають себе за банківських працівників.