Про це повідомила представник Міжнародної організації з міграції в Україні Ірина Мідловець, оприлюднивши результати національного опитування, проведеного у вересні-жовтні цього року.
«Найбільше зовнішніх трудових мігрантів родом із Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Херсонської та Львівської областей. Зі зростанням масштабів зовнішньої трудової міграції ми бачимо, на превеликий жаль, і збільшення частки тих, хто працює неофіційно за кордоном: з 30% у 2019 році до 42,2% у 2021 році», – повідомила вона.
Також Ірина Мідловець зазначила, що Закарпатська область демонструє і найвищий рівень потенційної трудової міграції – 30% респондентів наголосили, що вже знайшли чи планують знайти найближчим часом роботу за кордоном.
За кількістю тих, хто не хоче виїжджати з України на заробітки, лідирує Київська область.
Масштаби внутрішньої трудової міграції майже вдвічі менші, ніж зовнішньої – 652 тисячі осіб. Найбільше внутрішніх трудових мігрантів родом із Сумської, Рівненської, Закарпатської, Херсонської та Вінницької областей.
Читайте також:
Громадяни, які належать до визначених категорій, можуть отримати квітневу гуманітарну допомогу у вигляді продуктового набору.…
6 квітня - Всесвітній день настільного тенісу, Всесвітній день фізичної активності, Глобальний тиждень здоровя підлітків.…
При розрахунку розміру пенсії беруть до уваги страховий стаж і розмір офіційної зарплати, з якої…
Якщо ви хочете приготувати розсипчастий та ароматний рис, то радимо при приготуванні додати лише один…
Більшість садівників, помітивши клей на деревах, нічого не роблять, вважаючи цей симптом незначним, проте що…
6 квітня у центральних та південних областях очікується дощ, у західних - сніг або мокрий…