Таким чином, громадяни без вакцинації нарівні з вакцинованими матимуть право без обмежень працювати, відвідувати розважальні центри, ресторани та пересуватися у “жовтій” та “червоній” зонах епідемічної небезпеки.
Сертифікат про одужання формуватиметься тільки для тих, у кого лікар встановив діагноз COVID-19 з моменту запуску нового сертифікату, і діятиме лише протягом 90 днів.
У МОЗ зазначили, що якщо діагноз COVID-19 був встановлений до появи нового типу сертифікату, тобто у 2020 році або раніше у 2021 році, і після отримання позитивного ПЛР-тесту хворі не зверталися до сімейного лікаря, то стягнути сертифікат про одужання вони не зможуть.
Дані про хворого на коронавірус мають бути занесені до електронної системи здоров’я. Це обов’язкова умова отримання нового сертифікату.
У Міністерстві цифрової інформації зазначили, що довідку зможуть згенерувати всі, хто одужав за останні 90 днів (включно з 8 листопада). Втім, у МОЗ стверджують, що довідку про одужання можуть отримати лише ті, хто одужав вже після запуску сертифікату в “Дії”. Остаточні деталі у МОЗ узгоджують.
Читайте також:
Інтернет-шахраї не дрімають: крадуть гроші з карток та видають себе за банківських працівників.
Сонце – радість, але й стрес для шкіри Навіть коротке перебування на сонці може залишити…
На найближчому пленарному тижні Верховна Рада України розгляне питання про продовження воєнного стану та загальну…
Кислий сир – не привід викидати продукт. За допомогою простого трюку та доступних інгредієнтів можна…
В Україні майже кожен п'ятий пенсіонер отримує виплати за спеціальним законодавством. Але вже незабаром система…
Українські фермери розпочали збір кавунів, але поки що врожай продають за підвищеною ціною. Чому кавуни…