Ілюстративне фото
Про це розповів заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко, повідомляє прес-служба відомства у Facebook.
«Близько 200 тисяч домогосподарств з 2,5 мільйона, які перевірялися цього року, не пройшли верифікацію. Але це не означає, що вони втратили право на субсидію, адже ситуація може змінюватися. Наприклад, може зменшитися сума заощаджень на депозитному рахунку або непрацююча раніше людина працевлаштувалася», – зазначив Музиченко.
Серед причин відмови у призначенні субсидій чиновник назвав наявність депозитів на понад 100 тисяч гривень, два-три і більше житлових приміщень у власності або наявність працездатних членів сімей, які роками ніде не працюють і не перебувають на обліку в центрі зайнятості.
Заступник міністра пояснив, що субсидію можна отримати навіть у разі заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, простроченої понад три місяці. Для цього потрібно лише укласти договір про реструктуризацію боргу із постачальниками комунальних послуг, яким заборгували.
Віталій Музиченко підкреслив, що використання коштів платників податків має бути адресним, і всі домогосподарства, які справді потребують субсидій, їх отримуватимуть.
Читайте також:
Частина пенсіонерів можуть отримати безкоштовні продукти харчування від відомого міжнародного фонду. Як це зробити.
Частина українців можуть залишитися без пенсій. Які вимоги потрібно обов'язково виконати, щоб отримувати пенсійні виплати.
21 травня в Україні відзначають Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, Міжнародний…
Статистика свідчить, що середня українська пенсія становить третину середньої зарплати. Скільки ж пенсії нарахують при…
Погода в Україні на середу, 21 травня у східних областях, місцями у центральних, західних, південних…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня: як поводитися метеозалежним.