Найцінніше в гарбузі – це його м’якоть. У гарбузі є вітаміни Е, А, С, D, і B, а також магній, калій, залізо, кальцій і клітковина.
М’якоть гарбуза давно застосовують при лікуванні атеросклерозу, діабету, жовчнокам’яної хвороби. Так, наприклад, при порушенні роботи нирок і при набряках лікарі прописують сік зі свіжої м’якоті гарбуза, а все тому що вона має чудові сечогінні властивості. Сирий гарбуз – справжня паличка-виручалочка при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і при підвищеній кислотності.
Якщо ви хочете скинути кілька зайвих кілограмів, просто додайте до свого меню гарбуз. Елементи, що містяться в цьому дієтичному овочі, прискорюють обмін речовин і виводять з організму «поганий» холестерин, спалюючи жирові клітини. Гарбуз допомагає зберегти еластичність і пружність шкіри, тому його м’якоть можна сміливо наносити у вигляді масок на обличчя.
Свіжовичавлений гарбузовий сік рекомендують вживати для профілактики грипу та застудних захворювань взимку. Корисним є і гарбузове насіння. Виявляється, в насінні гарбуза міститься багато рослинних олій, цинку та білків, тому його прописують при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і при захворюваннях печінки.
Читайте також:
Якщо ви хочете приготувати розсипчастий та ароматний рис, то радимо при приготуванні додати лише один…
Більшість садівників, помітивши клей на деревах, нічого не роблять, вважаючи цей симптом незначним, проте що…
6 квітня у центральних та південних областях очікується дощ, у західних - сніг або мокрий…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Депресія та вигорання мають багато спільного, але їхні наслідки для здоров'я можуть відрізнятися кардинально. Чому…
Якщо ви отримали штраф за порушення ПДР, хоча не були за кермом, важливо вчасно призначити…