Крім цього, рослини вимагають регулярного внесення мінеральних добрив та періодичного видалення зів’ялих квітів та стебел.
Догляд за кущами півонії включає три основні етапи підживлення:
Важливо пам’ятати: дотримання правильних пропорцій добрив є вирішальним чинником зростання здорових і міцних півоній. Надлишок добрив може призвести до рясного росту листя, але квіткові бутони не утворюються.
Якщо ви прихильник натурального підживлення, то радимо звернути увагу на золу і дріжджі, ці речовини дуже люблять півонії.
Зола – справжній бальзам для півонії. Просто рівномірно розподіліть золу по кущах під час розпушування ґрунту, не перевищуючи обсяг 1 літр на кущ.
Також відмінним варіантом для підживлення півонії є дріжджі. Процес внесення дріжджів виглядає наступним чином: розчиніть 100 грамів звичайних дріжджів в одному літрі води, додайте пів склянки цукру до суміші, дайте настоятися мінімум півдня, потім розбавте підживлення, що вийшло, у відрі з водою і полийте кущі півоній.
За довголіття півонії можуть посперечатися з плодовими деревами. При правильному догляді вони здатні рости на одному місці і тішити рясним цвітінням 25, а то й 50 років. З часом півонії перетворюються на величезні кущі, які щорічно дарують 50-60 прекрасних квіток.
Якщо ви плануєте пересадку, краще проводити її восени — з серпня до жовтня. Навесні пересадка дозволяється лише в крайньому випадку.
Читайте також:
Чи зобов'язані українці пенсійного віку сплачувати податки державі? Що передбачено законодавством
Настав час пекти млинці. З безлічі рецептів можна вибрати найзручніший або найоригінальніший.
Для тих, хто потребує гуманітарної підтримки, відкрито реєстрацію. Заповніть анкету, щоб отримати необхідну допомогу.
23 лютого – 54-й день року. У цей день відзначають 17 щорічних свят, з деякими…
Піца може бути смачною не тільки в піцерії чи кафе, а й приготована в домашніх…
Попри всю користь, яку може принести вживання риби, існує цілий ряд пересторог. Найголовніша – спосіб…