Раніше ми писали, що рівень холестерину можна зменшити без ліків: що для цього потрібно.
Професорка Даніела Лучіні, керівниця відділу медицини в Humanitas Exercise, поділилася думкою про популярну норму у 10 000 кроків на день. Вона зазначає, що ця кількість більше підходить для людей похилого віку, ніж для молодих і активних осіб.
Ходьба доступна більшості людей і не потребує спеціального обладнання, окрім зручного взуття. Вона допомагає знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань, ожиріння, діабету 2 типу, гіпертонії та депресії. Однак, за словами професорки, для літніх людей рекомендована норма повинна починатися з 3000 кроків на день, поступово збільшуючи кількість на 1000 кроків кожні два тижні.
Для молодих людей цього може бути недостатньо.
«10 000 кроків – це чудова мета для боротьби з малорухливістю серед людей похилого віку. Але для молодих осіб я рекомендую підвищувати рівень активності, додаючи більш інтенсивні вправи, які краще тренують організм. Не варто обмежуватися лише мінімумом», – пояснює Даніела Лучіні.
Експертка підкреслює, що проста ходьба часто не є достатньо швидкою, щоб вважатися вправою середньої інтенсивності. Тому важливо включати в розпорядок дня додаткову активність.
Лучіні рекомендує півгодини фізичної активності в помірному темпі щодня, бажано вранці. Такий підхід допоможе не лише підтримати здоров’я, але й досягти кращого тонусу організму.
У результаті, 10 000 кроків на день – це гарна мета для людей похилого віку або тих, хто лише починає свій шлях до здорового способу життя. Проте молодим і активним людям потрібно шукати додаткові способи покращити свою фізичну форму.
Читайте також:
Дистанційне навчання надає перспективу здобувати знання без прив'язки до місця та часу. Але що саме…
Чи траплялося вам придбати шматок твердого сиру з пластмасовими цифрами в середині? Про що це…
Багато власників присадибних ділянок та дачників, побачивши на грядках або в саду лопух, одразу ж…
12 січня в Україні очікуються місцями опади і трохи похолоднішає.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Недосипання впливає на наш організм по-різному. Чи можна повернути втрачені години сну і що допоможе…