Раніше ми писали, як позбутися
набряків ніг.
Відмінне здоров’я після 50-ти – це означає піклуватися про свій розум, тіло і душу. Також необхідно уникати думати штампом, що усі хвороби неминучі з віком. Так вважають дослідники
HARTMANN Direct.
Як залишатися у формі, щоб і в 50, і в 60 років, і надалі насолоджуватися максимальним фізичним та емоційним станом?
Прискорюйтесь
Якраз тоді, коли ви думаєте, що вам слід жити повільніше, з’являється порада, яка пропонує вам зробити навпаки.
Багато людей планують свій вихід на пенсію і час, щоб насолоджуватися життям, розслабитися і робити більше того, що вам подобається, крім роботи. Якщо ви перебуваєте в такому прекрасному становищі, то вам потрібно почати планувати свій вихід на пенсію і приводити себе у форму вже зараз, щоб, коли настане цей день, ви були у формі і готові насолоджуватися усіма своїми хобі.
Підтримуйте мозкову активність
З віком все в нас, здається, починає сповільнюватися… якщо ви це дозволяєте. Залишатися у формі – це не просто підтримувати певну фізичну форму; це поєднання підтримки фізичної форми з активною мозковою діяльністю.
Багато людей обирають для себе нові напрямки життя: від походів у гори до інших хобі, таких як розв’язання складних головоломок, вишивка і т. д. Пам’ятайте, що залишатися у формі означає підтримувати фызичну активність і працездатність сірих клітин.
Виберіть “пенсійний вид спорту”
Небезпека розслаблення та відпочинку полягає в тому, що ви можете витратити на це весь свій час, і не встигнете озирнутися, як прокрастинація стане вашим пенсійним хобі.
Вам потрібно знати про це і бути готовим боротися зі нудьгою на пенсії — а це означає вибрати «спорт на пенсії» зараз і увійти в ритм. Підтримка фізичної форми дає вам те, на що можна чекати з нетерпінням, а також дозволяє уникнути певних медичних станів, які приходять з віком.
Є багато видів “спорту на пенсії”:
1. Плавання на відкритому повітрі – чудовий спосіб насолодитися відпочинком на природі влітку. Краще займатися таким видом спорту з другом чи подругою. Це весело та безкоштовно! Хто може дозволити собі деякі витрати, вибирайте плавання у басейні.
2. Йога – це м’які вправи, які ви можете виконувати, зосередившись на тілі та розумі. Крім занять, ви можете практикувати пози йоги вдома або, що ще краще, на свіжому повітрі, вдихаючи аромати природи.
3.Будь-який інший вид спорту, яким ви завжди хотіли зайнятися! Деякі види спорту з високим ударним навантаженням можуть бути не дуже щадними для ваших суглобів, але вам необов’язково займатися за олімпійськими стандартами.
Упорядкуйте свій раціон харчування та спосіб життя
1. скоротіть споживання оброблених харчових продуктів;
2. стежте за споживанням солі та жирів;
3. обов’язково їжте по 5 різнокольорових фруктів та овочів щодня;
4. необхідно стежити за тим, щоб ваш організм був гідратований, тобто пити воду, а також чай, каву тощо;
5. також слід скоротити споживання алкоголю.
6. потрібно відмовитися від солодких закусок і не покладатися на них, аби пережити день.
Кардіо-вправи необхідні
Прекрасні кардіо-навантаження – прогулянки! Ходіть! Гуляєте з собакою, намагайтеся пройти одну зупинку пішки, виберіть для себе ділянки дороги, де ви прискорюєтеся або, можливо, трохи пробігаєте підтюпцем.
“Вставайте та гуляйте кожні 90 хвилин. Намагайтеся виходити на ранкову прогулянку. Це допоможе вашому тілу уникнути сидячого способу життя”, – радять фахівці.
Міцна серцевосудинна система у поєднанні з активним, здоровим розумом відмінно підходять для боротьби з прокрастинацією, а також іншими віковими проблемами та захворюваннями.