Для отримання хорошого врожаю обов’язковою умовою є внесення підживлення. Сьогодні розповідаємо, яке підживлення потрібно вносити в липні, щоб урожай кавунів вас порадував, а самі ягоди були дуже солодкими.
Раніше ми розповідали, як виростити великі томати.
Агрономи радять проводити три підживлення для кавунів. Перше слід провести на одинадцятий день після висадки розсади. Ще через десять днів потрібно провести друге підживлення. Третє підживлення проводять після появи і формування плодів на плетях.
Для першого підживлення найкраще використовувати перебродивший трав’яний настій. До його складу входить багато азоту, необхідного для активного росту. Візьміть листя кульбаб, лопухів, ромашки або кропиви, помістіть у дерев’яну, емальовану чи пластмасову ємність. Трава має займати половину ємності. Залийте теплою водою і для прискорення бродіння додайте трохи дріжджів. Нещільно закрийте кришкою. Настій буде готовий за 7-14 днів. Упродовж цього часу його потрібно регулярно перемішувати. Після цього процідіть розчин і додайте до нього десять частин води.
Для другого підживлення краще використовувати дріжджовий розчин, який вноситься під кожен корінь після попереднього поливу, інакше коріння може постраждати. 100 г пресованих дріжджів покришіть у банку, додайте 100 г цукру і залийте все 2,5 л відстояної води, добре перемішайте і поставте в тепле місце, куди не потрапляють сонячні промені. Через день-два розбавте водою у співвідношенні 1:10. Під кожен кущ потрібно внести три літри підживлення.
Третє підживлення проводиться після формування плодів. Два літри попелу розбавте в 10 літрах води та дайте настоятися протягом дня. Розчин розведіть ще у 10 літрах води. Під один кущ потрібно внести 10 літрів розчину.
Вас також можуть зацікавити новини:
В Україні проведуть нову пенсійну реформу: що може змінитися
Пенсійний фонд зменшує пенсії без відома пенсіонерів: чому розмір пенсії «скаче» (відео)
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.