Що стосується літнього часнику (ярового), то зараз саме час провести підживлення звичайнісіньким розчином. На 10 л води потрібно взяти 1 склянку деревної золи і таку ж кількість оцту.
Раніше ми розповідали, чим підгодувати часник, аби не жовтіло листя.
Склянку золи потрібно залити склянкою 9-відсоткового оцту і добре розмішати, щоб суміш шипіла, потім вилити її у воду і поливати часник під корінь.
Підживлення потребує і озимий часник. Зазвичай дачники радять брати сульфат калію, калімагнезію чи монофосфат калію. Потрібно вибрати один із цих препаратів.
Якщо ви хочете удобрити грядки з часником сульфатом калію, потрібно взяти з розрахунку 30 г на 10 л води, а якщо монофосфатом калію, то 10 г на 10 л води.
Також деякі овочі застосовують і сухе калійно-фосфорне добриво, вносячи по 30-40 гр на 1 кв. м площі.
Саме в період із середини червня і до кінця місяця, у південних регіонах цю підгодівлю можна провести трохи раніше, бажано удобрити часник фосфорно-калійними добривами.
Готується підживлення таким чином: потрібно в 10 л води розчинити сульфат магнію, суперфосфат та сульфат калію – все по 20 мг. Полив рослин під корінь краще проводити після зволоження грядок.
Хороший ефект дає і підживлення з одного сульфату калію. На 10 л необхідно взяти 1 столову ложку сульфату. Отриманою сумішшю поливають рослини з розрахунку – 10 л води на 2 квадратні метри.
Яйця – популярний та улюблений багатьма продукт харчування. Але іноді можуть потрапити яйця із секретом.
Пенсійний фонд регулярно інформує українців про надбавки за вік. Але за законом таких виплат кілька,…
Хочете, щоб ваш сад радував вас пишним цвітінням і хорошим урожаєм? Обов'язково обріжте ці рослини…
Ще один рецепт смачної і ситної страви, яка стане вашою улюбленою під час посту й…
Уже зовсім скоро на українців чекає різка зміна погода. До яких саме умов варто готуватися…
Вартість комунальних послуг зростає й часто стає не по кишені пенсіонерам. Чи обов'язково платити за…