Четвер, 18 Липня, 2024
ГоловнаДомашня енциклопедіяТаких чистих дзеркал у вас ще не було: який засіб додають досвідчені...

Таких чистих дзеркал у вас ще не було: який засіб додають досвідчені господині у воду

Этот материал также доступен на русском языке
Миття дзеркал може стати легкою справою, якщо знати певні хитрощі. Досвідчені господині вмію вимити дзеркало без розводів, не застосовуючи жодних хімічних засобів із магазину.

Раніше ми розповідали, як помити скло до скрипу.

Поварена сіль для блиску

Цей спосіб не лише позбавить дзеркало від розводів, а й надасть йому додаткового блиску. Просто розчиніть у склянці води столову ложку солі. Змочіть ганчірку у цьому розчині та протріть дзеркало. Залишки солоної води приберіть сухою серветкою полірувальними рухами.

Оцет проти вапняного нальоту

Дзеркало у ванній кімнаті може мати сліди вапняного нальоту. Вони не зникають навіть після звичайного миття водою і роблять поверхню тьмяною. У цій ситуації допоможе дев’ятивідсотковий оцет. Його слід змішати у пропорції 1:1 із чистою водою. Таким розчином помийте дзеркало губкою або ганчіркою. Протріть насухо паперовим рушником.

Спирт прибирає розводи

Підійде медичний спирт, горілка або лосьйон з великим вмістом спирту. Ці речовини приберуть розводи, сліди кремів та декоративної косметики. Горілку можна не розводити. Спирт розведіть водою у співвідношенні 1:2 або 1:3. Зволоженою в цьому розчині ганчіркою достатньо пройтися один раз поверхнею дзеркала, щоб воно блищало чистотою.

Яку ганчірку вибрати

Щоб перераховані хитрощі спрацювали, для миття дзеркал слід використовувати правильний матеріал. Пам’ятайте, що щітки чи абразивні матеріали можуть пошкодити поверхню дзеркала. Тому для догляду за ним використовуйте чисті губки, м’які бавовняні тканини. Чудово працюють на дзеркалах ганчірки з мікрофібри та паперові рушники.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні