Мова про жито, яке вирощують у якості сидерату. Нагадаємо, що сидерати – це трав’янисті рослини, що швидко ростуть, які вирощують не для отримання врожаю, а в якості зеленого добрива.
Раніше ми розповідали, як правильно вирощувати картоплю.
Так, багато читачів пишуть, що, начитавшись хвалебних од про боротьбу з дротяником за допомогою жита, засіяли ділянки після збирання картоплі, але на наступний рік кількість дротяника рекордно збільшилася.
Вся справа в тому, що цей шкідник дуже любить злакові рослини, і приваблюють його не тільки культурні рослини, а й бур’яни, наприклад, пирій, який також відноситься до злакових.
Саме пирій є одним із улюблених бур’янів для дротяника. Тому якщо на вашій ділянці росте пирій, то поки ви його не позбудетеся, боротьба з дротяником не припиниться. Також не варто захоплюватися посівами жита.
Хоча проти нематоди на картоплі, томатах, суниці посіви жита – найкращий засіб! Але, якщо на вашій ділянці є дротяник, доведеться шукати інші способи боротьби з нематодою.
Запам’ятайте, боротьба з дротяником повинна починатися зі знищення бур’янів, насамперед, пирію. І не захоплюйтеся мінеральними добривами, які підкислюють ґрунт, вони ще більше приваблюють дротяника.
Законодавство та порядок регулювання дії законів постійно проходять трансформації: запроваджуються зміни, удосконалення. Як устежити за…
Яйця – популярний та улюблений багатьма продукт харчування. Але іноді можуть потрапити яйця із секретом.
Пенсійний фонд регулярно інформує українців про надбавки за вік. Але за законом таких виплат кілька,…
Хочете, щоб ваш сад радував вас пишним цвітінням і хорошим урожаєм? Обов'язково обріжте ці рослини…
Ще один рецепт смачної і ситної страви, яка стане вашою улюбленою під час посту й…
Уже зовсім скоро на українців чекає різка зміна погода. До яких саме умов варто готуватися…