Субота, 13 Квітня, 2024
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на четвер, 4 квітня

Магнітні бурі на четвер, 4 квітня

Этот материал также доступен на русском языке
Чи треба бути готовим до геомагнітних хвилювань?

У четвер, 4 квітня, очікується незначна магнітна буря. Магнітосфера Землі перебуватиме у стані вище незначного перезбудження.

Протягом останніх 24 годин сонячна активність була на дуже низькому рівні. За останню добу на Сонці сталося 3 спалахи С-класу. Такі спалахи не впливають на Землю.

Очікується, що в четвер, 4 квітня, геомагнітне поле перебуватиме на рівні незначної бурі. Сонячна активність буде низькою з невеликою ймовірністю спалахів М-класу.

Сонячна активність на 4 квітня:

  • Імовірність малого геомагнітного шторму – 20%
  • Імовірність великого геомагнітного шторму – 1%.
  • Імовірність спалаху на Сонці М-класу – 20%.
  • Імовірність спалаху на Сонці Х-класу – 1%
  • Кількість сонячних плям – 4.

Фахівці сайту Метеоагент також відзначають неспокійний стан магнітосфери Землі – K-INDEX 5.

Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму та рівень можливого впливу на ваш організм.Нагадаємо, що слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нестійка мінлива погода також впливає на самопочуття – мігрені, некомфорт для гіпер- та гіпотоніків, хмарність впливає на настрій та працездатність, хочеться сонця та вітаміну Д.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні