Середа, 24 Квітня, 2024
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на середу, 3 квітня

Магнітні бурі на середу, 3 квітня

Этот материал также доступен на русском языке
 Чи варто цього дня очікувати геомагнітних хвилювань?

У середу, 3 квітня, очікується незначна магнітна буря. Магнітосфера Землі перебуватиме у стані вище незначного перезбудження.

Протягом останніх 24 годин сонячна активність була на помірному рівні. За останню добу на Сонці сталося 4 спалахи класу М, максимальним з яких був спалах М93. Такі спалахи мають незначний вплив на Землю.

Очікується, що в середу, 3 квітня, геомагнітне поле перебуватиме на активному рівні. Сонячна активність буде низькою з невеликою ймовірністю спалахів М-класу.

Сонячна активність на 3 квітня:

  • Імовірність малого геомагнітного шторму – 5%
  • Імовірність великого геомагнітного шторму – 1%
  • Імовірність спалаху на Сонці М-класу – 20%.
  • Імовірність спалаху на Сонці Х-класу – 1%.
  • Кількість сонячних плям – 10.

Фахівці сайту Метеоагент також відзначають дещо збуджений стан магнітосфери Землі – K-INDEX 4.

Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму та рівень можливого впливу на ваш організм.Нагадаємо, що слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нестійка мінлива погода також впливає на самопочуття – мігрені, некомфорт для гіпер- та гіпотоніків, хмарність впливає на настрій та працездатність, хочеться сонця та вітаміну Д.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні