Субота, 18 Травня, 2024
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на п'ятницю, 22 березня

Магнітні бурі на п’ятницю, 22 березня

Этот материал также доступен на русском языке
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?

У п’ятницю, 22 березня, очікується незначна магнітна буря. Магнітосфера Землі перебуватиме в передзбудженому стані.

Протягом останніх 24 годин сонячна активність була на високому рівні. За останню добу на Сонці сталося 7 спалахів класу М, максимальним з яких був спалах М? Такі спалахи впливають на людський організм.

Очікується, що в п’ятницю, 22 березня, геомагнітне поле перебуватиме на нестабільному рівні. Сонячна активність буде низькою з імовірністю спалахів М-класу.

Сонячна активність на 22 березня:

  • Імовірність малого геомагнітного шторму – 5%
  • Імовірність великого геомагнітного шторму – 1%.
  • Імовірність спалаху на Сонці М-класу – 45%.
  • Імовірність спалаху на Сонці Х-класу – 10%.
  • Кількість сонячних плям – 44.

Фахівці сайту Метеоагент також відзначають  дещо збуджений стан магнітосфери Землі – K-INDEX 4.

Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму та рівень можливого впливу на ваш організм.Нагадаємо, що слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нестійка мінлива погода також впливає на самопочуття – мігрені, некомфорт для гіпер- та гіпотоніків, хмарність впливає на настрій та працездатність, хочеться сонця та вітаміну Д.

Як протистояти магнітним бурям

Головна рекомендація фахівців – це більше рухатися, проводити максимальну кількість часу на свіжому повітрі та правильно харчуватись, повноцінно відпочивати.

Якщо у вас немає можливості частіше бувати на повітрі, проводіть хоча б періодичне провітрювання в приміщенні, навчитеся розслаблятися, не читайте новини, краще подивіться легкий фільм або послухайте улюблену музику.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні