Неділя, 19 Травня, 2024
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на п'ятницю, 19 січня

Магнітні бурі на п’ятницю, 19 січня

Этот материал также доступен на русском языке
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?

У п’ятницю, 19 січня, істотних магнітних бур не очікується. Магнітосфера Землі перебуває в спокійному стані.

Протягом останніх 24 годин сонячна активність була на низькому рівні. За останню добу на Сонці сталося 10 спалахів класу С, максимальним з яких був спалах С2. Такі спалахи практично не впливають на Землю.

Очікується, що в п’ятницю, 19 січня, геомагнітне поле перебуватиме на спокійному рівні. Сонячна активність, імовірно, буде низькою з імовірністю спалахів класу М.

Сонячна активність на 19 січня:

  • Імовірність малого геомагнітного шторму – 1%
  • Імовірність великого геомагнітного шторму – 1%
  • Імовірність спалаху на Сонці М-класу – 25%.
  • Імовірність спалаху на Сонці Х-класу – 5%.
  • Кількість сонячних плям – 23.

Фахівці сайту Метеоагент також відзначають спокійний стан магнітосфери Землі – K-INDEX 2.Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму та рівень можливого впливу на ваш організм.Нагадаємо, що слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нестійка мінлива погода також впливає на самопочуття – мігрені, некомфорт для гіпер- та гіпотоніків, хмарність впливає на настрій та працездатність, хочеться сонця та вітаміну Д.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні