І мова не просто про пророщування. Досвідчені овочівники давно використовують прийом, який допомагає збільшити врожай у рази.
Звісно, потрібно ще й сорти врожайні вибрати.
Також цей спосіб допомагає захистити картоплю від хвороб та шкідників.
Підготовка до посадки полягає у знезараженні перед пророщуванням. Для цього потрібно приготувати розчин із марганцівки, він має бути насичено-рожевим. У нього бульби опускають на 20-35 хвилин. Всі ми знаємо, що марганцівка знезаражує посадковий матеріал, але для того, щоб картопля добре виростала і дала відмінний урожай, в рожевий розчин потрібно додати 1 чайну ложку аміачної селітри і 1 склянку золи (така кількість розрахована на 10 л води). Після замочування картоплю викладають в один шар у ящики і відправляють на пророщування за температури не вище 15 градусів. Після замочування розкладіть картоплю в 1-2 шари по ящиках і віднесіть у світле та тепле приміщення з температурою на рівні +18-20℃ вдень та +12-14℃ вночі.
До посадки така картопля зазвичай готова через 25-35 днів.
Також у день посадки картоплі бульби овочівники радять обробити розчином гумату натрію чи іншим стимулятором зростання. Беруть 2 столові ложки концентрату та розводять у 3 л води, потім розчином обприскують бульби.
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.