Понеділок, 26 Лютого, 2024
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на вівторок, 2 січня

Магнітні бурі на вівторок, 2 січня

Этот материал также доступен на русском языке
Який сюрприз нас може чатувати? Чи варто очікувати на геомагнітні бурі?

У вівторок, 2 грудня, існує певна ймовірність магнітних бур, оскільки магнітосфера Землі перебуває у стані, близькому до збудженого.

Протягом останніх 24 годин сонячна активність перебувала на помірному рівні. Найбільшою сонячною подією періоду стала подія M1.

Очікується, що у вівторок, 2 грудня, геомагнітне поле буде низького рівня. Сонячна активність очікується низькою з імовірністю спалахів М-класу.

Сонячна активність на 2 січня:

  • Імовірність малого геомагнітного шторму – 5%
  • Імовірність великого геомагнітного шторму – 1%.
  • Імовірність спалаху на Сонці М-класу – 30%.
  • Імовірність спалаху на Сонці Х-класу – 1%
  • Кількість сонячних плям – 14.

Фахівці сайту Метеоагент також відзначають збуждений стан магнітосфери Землі – K-INDEX 4.Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму та рівень можливого впливу на ваш організм.Нагадаємо, ми публікуємо прогноз геомагнітних бур. Але слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні