27 грудня в нашій країні відзначають День контррозвідки СБУ, яка забезпечує безпеку України від зовнішніх і внутрішніх загроз. Департамент стикається з різноманітними викликами, пов’язаними з геополітичним ландшафтом, що змінюється, і новими загрозами.
Також 27 грудня з 2000 року в багатьох країнах святкують День шиворіт-навиворіт. У це незвичайне свято можна собі дозволити бути трохи неуважним і неуважним і робити все навпаки або шиворіт-навиворіт. Відзначте цей день весело і цікаво.
Крім того, 27 грудня щорічно відзначають День фруктового пирога. Фруктовий пиріг – це прекрасний десерт для сімейного свята. Візьміть сьогодні будь-які тісто і фрукти та приготуйте смачний пиріг, щоб порадувати своїх близьких, вони напевно будуть вдячні за отримане задоволення.
А ще 27 грудня – День вирізання сніжинок. Це чудовий привід зібратися всією сім’єю, щоб вирізати сніжинки з паперу зі своїми дітьми або онуками і весело провести час.
Цього дня православні християни вшановують святого апостола від 70-ти Стефана, Первомученика, який був забитий камінням за свою віру. Одного разу йому довелося постати перед судом, на якому Стефана звинуватили в наклепі на пророка Мойсея. Тоді він виголосив проповідь і побачив над собою Ісуса Христа. Стефан розповів про це всім, але присутні в суді накинулися на нього і побили камінням. Стефан загинув і став першим християнином-мучеником.
За народними прикметами цього дня не варто викидати хлібні крихти, які символізують достаток. Наші предки вірили, що разом із ними з дому можна “викинути” гроші. Залишки хліба потрібно згодувати птахам або тваринам.
Також не можна:
Цього дня до святого звертаються з проханнями про зміцнення у вірі, душевний спокій і достаток. Також святий вважається покровителем домашньої худоби, особливо коней.
За старих часів у Степанів день наймали пастухів на наступний сезон. Також доглядали за кіньми, розчісували їм гриву і міняли підкови. Також цього дня худобу поїли водою з корита, в яке кидали срібний предмет. Наші предки вірили, що це вбереже тварин від хвороб і нечистої сили.
За народною традицією цього дня готують колядки – маленькі пиріжки з прісного тіста з різною начинкою і медові пряники. Відмовлятися від такого частування не можна, вважається, що тоді весь рік переслідуватимуть невдачі.
Цього дня природа вказувала нашим предкам на те, якими будуть погода найближчим часом і врожай:
Іменини цього дня за новим церковним календарем відзначають Антоніна, Олена, Давид, Степан, Федір і Яків.
Кого образили більше: як відрізняються пенсії та стаж «нових» і «старих» пенсіонерів
Як відрізняються пенсії працюючих та непрацюючих пенсіонерів: хто отримує більше і чому
Піжама – домашній одяг для сну та відпочинку, який характеризується комфортом носіння та м'якістю тканини.…
Після переходу на новоюліанський календар дата Дня святого Миколая змінилася. Православна церква України з минулого…
Чи буде в суботу тепло, чи готуватись до дощів і снігу? Що кажуть синоптики.
Чи буде геомагнітна активність підвищена цього вікенду? Які прогнози роблять експерти?
Подбайте, щоб виноград легко переніс зиму і порадував вас хорошим урожаєм наступного року.
Дуже смачний десерт за рекордно короткий час – ви будете у захваті від цього рецепту.