Понеділок, 4 Березня, 2024
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на середу, 27 грудня

Магнітні бурі на середу, 27 грудня

Этот материал также доступен на русском языке
Чи варто очікувати цього дня геомагнітні бурі?

У середу, 27 грудня, магнітосфера Землі перебуватиме у збудженому стані.

Протягом останніх 24 годин сонячна активність була на низькому рівні. Найбільшою сонячною подією періоду стала подія C5.

Очікується, що в середу, 27 грудня, геомагнітне поле буде від спокійного до активного рівня. Сонячна активність очікується низькою з імовірністю спалахів М-класу.

Сонячна активність на 27 грудня:

  • Імовірність малого геомагнітного шторму – 10%
  • Імовірність великого геомагнітного шторму – 1%
  • Імовірність спалаху на Сонці М-класу – 30%.
  • Імовірність спалаху на Сонці Х-класу – 5%.
  • Кількість сонячних плям – 30.

Фахівці сайту Метеоагент також відзначають збуджений стан магнітосфери Землі – K-INDEX 4. За прогнозами фахівців, найближче незначне обурення магнітосфери очікується 15 січня.

Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму та рівень можливого впливу на ваш організм.Нагадаємо, ми публікували прогноз геомагнітних бур на грудень 2023 року: Магнітні бурі у грудні: прогноз на перший місяць зими — як часто нам доведеться зважати на сонячні вихори. Але слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні