Вівторок, 5 Березня, 2024
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на п'ятницю, 22 грудня

Магнітні бурі на п’ятницю, 22 грудня

Этот материал также доступен на русском языке
 Чи очікуються цього дня геомагнітні бурі?

У п’ятницю, 22 грудня, суттєвих магнітних бур не очікується.

Протягом останніх 24 годин сонячна активність була на помірному рівні. За останню добу на Сонці сталися дев’ять спалахів класу С та один спалах класу М4,25.

Сонячні спалахи M-класу є середніми з великих спалахів. Спалах М4,25 може викликати помірний рівень радіоперешкод на денній стороні Землі. Можливий сонячний радіаційний шторм.

Очікується, що у п’ятницю геомагнітне поле буде на спокійному рівні. Сонячна активність, ймовірно, буде низькою із ймовірністю спалахів М-класу.

Сонячна активність на 22 грудня:

  • Вірогідність малого геомагнітного шторму –1%
  • Вірогідність великого геомагнітного шторму – 1%
  • Вірогідність спалаху на Сонці М-класу –35%
  • Вірогідність спалаху на Сонці Х-класу – 5%
  • Кількість сонячних плям – 61.

Фахівці сайту Метеоагент також відзначають збуджений стан магнітосфери Землі – K-INDEX 6, який збережеться та найближчими днями.Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму та рівень можливого впливу на ваш організм.Нагадаємо, ми публікували прогноз геомагнітних бур на грудень 2023 року: Магнітні бурі у грудні: прогноз на перший місяць зими — як часто нам доведеться зважати на сонячні вихори. Але слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні