Понеділок, 4 Березня, 2024
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на середу, 20 грудня

Магнітні бурі на середу, 20 грудня

Этот материал также доступен на русском языке
Чи закінчилося хвилювання на Сонці? Чи очікуються цього дня геомагнітні бурі?

У середу, 20 грудня, суттєвих магнітних бур не очікується.

Упродовж останніх 24 годин сонячна активність була на низькому рівні. За останню добу на Сонці відбулися шість спалахів класу С, максимальним з яких був спалах класу С7,38. Такі спалахи мало впливають на Землю.

Очікується, що у середу геомагнітне поле буде від спокійного до активного рівня. Сонячна активність, ймовірно, буде низькою із невеликою ймовірністю спалахів М-класу.

Сонячна активність на 20 грудня:

  • Вірогідність малого геомагнітного шторму –10%
  • Вірогідність великого геомагнітного шторму – 1%
  • Вірогідність спалаху на Сонці М-класу –20%
  • Вірогідність спалаху на Сонці Х-класу – 1%
  • Кількість сонячних плям – 47.

Фахівці сайту Метеоагент також відзначають збуджений стан магнітосфери Землі – K-INDEX 5, який і відповідає слабкій магнітній бурі рівня G1.

Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму та рівень можливого впливу на ваш організм.Нагадаємо, ми публікували прогноз геомагнітних бур на грудень 2023 року: Магнітні бурі у грудні: прогноз на перший місяць зими — як часто нам доведеться зважати на сонячні вихори. Але слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні