Субота, 2 Березня, 2024
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на середу, 6 грудня: коли Сонце заспокоїться?

Магнітні бурі на середу, 6 грудня: коли Сонце заспокоїться?

Этот материал также доступен на русском языке
Чи очікуються цього дня геомагнітні бурі?

У середу, 6 грудня, суттєвих магнітних бур не очікується.

Протягом останніх 24 годин сонячна активність була на помірному рівні. За останню добу на Сонці відбулися дев’ять спалахів класу С та один спалах класу М1,58.

Сонячні спалахи M-класу є середніми з великих спалахів. Спалах М1,58 може викликати невеликий рівень радіоперешкод на денній стороні Землі. Можливий сонячний радіаційний шторм.

Очікується, що у середу геомагнітне поле буде від спокійного рівня до рівня незначного шторму. Сонячна активність, ймовірно, буде низькою із ймовірністю спалахів М-класу.

Сонячна активність на 6 грудня:

  • Вірогідність малого геомагнітного шторму – 5%
  • Вірогідність великого геомагнітного шторму – 1%
  • Вірогідність спалаху на Сонці М-класу – 25%
  • Вірогідність спалаху на Сонці Х-класу – 5%
  • Кількість сонячних плям – 33.

Фахівці сайту Метеоагент також відзначають зниження сили магнітних бур, зберігається лише невелике обурення магнітосфери Землі – K-INDEX 4 .

Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму і рівень можливого впливу на ваш організм.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нагадаємо, ми публікували прогноз геомагнітних бур на грудень 2023 року: Магнітні бурі у грудні: прогноз на перший місяць зими — як часто нам доведеться зважати на сонячні вихори. Але слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні