Вівторок, 5 Березня, 2024
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на п'ятницю, 1 грудня: сильна буря може спричинити навіть північне...

Магнітні бурі на п’ятницю, 1 грудня: сильна буря може спричинити навіть північне сяйво

Этот материал также доступен на русском языке
Літні, метеозалежні та люди із серцево-судинними захворюваннями та порушеннями мозкового кровообігу у цей день мають особливо уважно ставитися до свого здоров'я.

У п’ятницю, 1 грудня, на Землі очікується потужна магнітна буря рівня G3.

Магнітна буря такої сили може вплинути на здоров’я всіх людей. У групі особливого ризику літні, метеозалежні та люди із серцево-судинними захворюваннями та порушеннями мозкового кровообігу.

  • Тож цього дня слід приділити особливу увагу своєму здоров’ю.
  • По можливості обмежте фізичне навантаження, не порушуйте режим сну.
  • Багато більше перебувати на свіжому повітрі та вживати достатню кількість рідини.

Також магнітна буря такого рівня може бути причиною відключення радіозв’язку, збоїв у роботі енергосистем, а також вплинути на маршрути міграцій птахів та тварин.

У ніч на 1 грудня, ближче до ранку, не виключена поява і полярного сяйва

Упродовж останніх 24 годин сонячна активність була на низькому рівні. За останню добу на Сонці відбулося вісім спалахів класу С, максимальним з яких був спалах класу С3,85. Такі спалахи мало впливають на Землю.

Очікується, що у п’ятницю геомагнітне поле буде від нестабільного до сильного штормового рівня. Сонячна активність, ймовірно, буде низькою із ймовірністю спалахів М-класу та невеликою ймовірністю спалаху Х-класу.

Сонячна активність на 1 грудня:

  • Вірогідність малого геомагнітного шторму – 35%
  • Вірогідність великого геомагнітного шторму – 40%
  • Вірогідність спалаху на Сонці М-класу – 40%
  • Вірогідність спалаху на Сонці Х-класу – 10%
  • Кількість сонячних плям – 42.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Фахівці сайту Метеоагент також відзначають обурений стан магнітосфери Землі – K-INDEX 7, що відповідає сильної магнітної бурі рівня G-3.

Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму і рівень можливого впливу на ваш організм.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Слід пам’ятати, що Сонце непостійно, тому прогноз його активності може змінитися.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні