Злочинці, представляючись співробітниками служби безпеки відомих банків, дзвонили телефоном потерпілим, впроваджувалися в мобільний банкінг і переказували їхні кошти на свої рахунки. Про це повідомила прес служба Приватбанку.
В операції з виявлення та арешту шахраїв брали участь оперативники з чотирьох областей України, ними було проведено 38 обшуків.
Раніше ми писали про те, як шахраї спустошили карту “ПриватБанку”.
Зловмисники діяли на території країни із серпня 2022 року. Організатором ОЗУ став мешканець тимчасово окупованої території Донецької області, у минулому він очолював “МЗС” “ДНР”.
Шістьом затриманим оголошено підозру в шахрайстві та крадіжці, вчинених організованою групою осіб. За оцінками експертів, сума завданих збитків може перевищити 100 мільйонів гривень.
ПриватБанк нагадує, що передача особистих даних третім особам, особливо через відкриті джерела та невідомі сайти, дуже небезпечна і несе ризик використання персональної інформації шахраями.
Допомога від ООН – чому не всі пенсіонери її отримали та як це можна зробити
Приниження чи допомога? Як сьогодні виживають українські пенсіонери – відеоопитування
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…