Понеділок, 4 Грудня, 2023
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на п'ятницю, 17 листопада

Магнітні бурі на п’ятницю, 17 листопада

Этот материал также доступен на русском языке
Чи очікуються цього дня геомагнітні бурі?

У п’ятницю, 17 листопада, суттєвих магнітних бур не очікується.

Упродовж останніх 24 годин сонячна активність була на низькому рівні. За останню добу на Сонці стався один спалах класу С7,74. Такі спалахи мало впливають на Землю.

Очікується, що в п’ятницю геомагнітне поле буде від спокійного до нестабільного рівня. Сонячна активність, ймовірно, буде низькою із невеликою ймовірністю спалахів М-класу.

Сонячна активність на 17 листопада:

  • Вірогідність малого геомагнітного шторму – 5%
  • Вірогідність великого геомагнітного шторму – 1%
  • Вірогідність спалаху на Сонці М-класу – 15%
  • Вірогідність спалаху на Сонці Х-класу – 1%
  • Кількість сонячних плям – 11.

Фахівці сайту Метеоагент також відзначають спокійний стан магнітосфери Землі – K-INDEX 3. Проте в Найближчими днями, за їх прогнозами, знову очікується підвищення К-індексу бур.

Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму і рівень можливого впливу на ваш організм.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нагадаємо, ми публікували прогноз геомагнітних бур на листопад 2023 року. Однак слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні