Середа, 6 Грудня, 2023
ГоловнаКомуналкаЗаплатити за газ доведеться 86 тисяч гривень: в Україні почали серйозно карати...

Заплатити за газ доведеться 86 тисяч гривень: в Україні почали серйозно карати споживачів

Этот материал также доступен на русском языке
За які порушення споживачеві газу обов'язково прийде гігантська платіжка – читайте в цій статті.

Українця зобов’язали заплатити за газ 86 тис. грн через пошкоджений лічильник. Таке рішення ухвалив суд Дергачівського району Харківської області. Про це повідомляє OBOZ.UA.

Працівники Харківгазу під час перевірки газового лічильника помітили, що “нижній відбиток на пломбі заводу-виробника” не видно. У зв’язку з цим було проведено експертизу облікового приладу, яка підтвердила втручання в його роботу.

“Існує доступ до відлікового механізму. За результатами позачергової повірки газовий лічильник споживача було визнано непридатними до застосування”, – стверджують фахівці.

Згідно з чинними правилами, якщо виявлено втручання в роботу облікового приладу, всі показники, зняті з його допомогою, визнаються недійсними. 

Тому крім уже сплаченої суми доведеться заплатити за той обсяг газу, який теоретично міг витратити клієнт із розрахунку норм споживання.

Раніше ми розповідали, за що приходять треті платіжні квитанції за газ.

“Суд ухвалив рішення зобов’язати клієнта сплатити на користь Акціонерного товариства “Оператор газорозподільної системи “Харківгаз” заборгованість за донарахований обсяг природного газу в розмірі 86 248 гривень”, – пише видання, уточнивши, що клієнт повинен буде сплатити ще й судовий збір.

Відкрито передплату на газету «На пенсії» – як легко оформити її в інтернеті

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні