П’ятниця, 22 Вересня, 2023
ГоловнаГрошіВиплати у сумі 2200 гривень на особу: в Україні приймаються заявки на...

Виплати у сумі 2200 гривень на особу: в Україні приймаються заявки на нову фінансову допомогу

Этот материал также доступен на русском языке
Громадяни України, які через війну опинилися у скрутній ситуації, зможуть отримати грошову допомогу у розмірі 2220 гривень. Цю суму виплачуватимуть протягом трьох місяців.

Гроші надає благодійний фонд “Право на захист”, який є партнером у сфері реєстрації на отримання грошової допомоги від Агентства ООН у справах біженців.

Раніше ми розповідали, що жителі двох областей зможуть отримати нову фінансову допомогу.

Хто зможе отримати виплати?

Грошова допомога надаватиметься громадянам, які постійно або тимчасово проживають на території Сумської області, яка постійно піддається обстрілам з боку Росії.

Але для отримання цієї допомоги потрібно виконати ще один пункт. Заявники на одного члена сім’ї мають дохід не більше 5400 гривень, і вони раніше не отримували грошової допомоги.

Крім того, ці люди мають належати до однієї із трьох категорій населення:

  • переселенці, які мешкали в області після 24 лютого 2022 року
  • особи, які не переміщалися після 24 лютого 2022 року, але постраждали від воєнних дій (наприклад, повністю або частково зруйноване житло/майно, заподіяння істотної шкоди здоров’ю, смерть близьких)
  • люди, які через військові дії були змушені залишити свої будинки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, з-за кордону)

Є ще й умови, яким потрібно відповідати:

  • сім’я, яка має лише одного з батьків (або батько, або матір) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з літніми (55 років і старше)
  • сім’я, яку очолює одна одинока/кілька самотніх людей похилого віку (55 років і старше), або похилого віку з однією дитиною або кількома дітьми віком до 18 років
  • сім’ї з однією або декількома особами з особливими потребами, які мають: інвалідність, хронічні захворювання. Список не обмежується лише цими критеріями особливих потреб
  • прийомні сім’ї, які займаються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (необхідне документальне підтвердження)

Як подати заявку на допомогу

У місті Суми потрібно звернутися за адресою вул. Новомістенська, 1. Там приймають із понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00.

Новини по темі

Нове на сайті