Вівторок, 3 Жовтня, 2023
ГоловнаГрошіВ Україні продовжено прийом заявок на виплату грошової допомоги: хто зможе отримати...

В Україні продовжено прийом заявок на виплату грошової допомоги: хто зможе отримати 5000 гривень

Этот материал также доступен на русском языке
Триває виплата українцям державної допомоги у сумі 5000 гривень на кожного члена сім'ї. Прийом заявок мав завершитися до 31 серпня, але в уряді вирішили продовжити його до 31 жовтня, щоб якнайбільше громадян змогли отримати допомогу.

Про подробиці повідомляється на офіційному сайті уряду.

Раніше ми розповідали, що в одній з областей почали видавати продуктові набори безкоштовно.

Так, Кабмін продовжив термін прийому заяв на виплату грошової допомоги постраждалим від підтоплення у Херсонській та Миколаївській областях. Українці, які не встигли звернутися по виплати, можуть подати заявку до 31 жовтня 2023 року включно.

Громадяни можуть отримати 5000 гривень допомоги на банківську картку чи готівкою через “Укрпошту”. При цьому виплати нараховуються людям, які на момент теракту на ГЕС мешкали на території областей, які постраждали від підтоплення.

Також допомога надається всім, хто з 6 червня залишив підтоплені райони тимчасово окупованої території Лівобережжя та перебрався до регіонів, які контролюють український уряд.

Що потрібно для отримання допомоги від держави?

Потерпілим необхідно пред’явити:

  • документ, що засвідчує особу, або єДокумент,
  • документ, що підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків,
  • для дітей – свідоцтво про народження дитини або свідоцтво про народження.

Інформація про неповнолітню дитину включається до заяви батька.

При цьому заява про надання матеріальної грошової допомоги особі, визнаній судом недієздатною, може подавати її законний представник або уповноважена особа органу опіки та піклування.

Якщо документи було втрачено, людина може пред’явити їх скан- чи фотокопії або використовуються відомості з Єдиного державного демографічного реєстру та інших державних інформаційних ресурсів.

Нове на сайті