Так, під час перевірок газових лічильників представники облгазів почали виявляти випадки скручування показань. Таким чином, недобросовісні споживачі хочуть заощадити на оплаті за газ. А за фактом доводиться платити ще більше.
Раніше ми розповідали, що “Нафтогаз” змінив правила передачі показань газу.
Лише у Рівненській області виявили 58 втручань у роботу приладів обліку споживання газу. Яку відповідальність несуть порушники, розповіли у Рівнегаз.
Після виявлення факту втручання фахівці облгазу складають акт про порушення. Споживач має його підписати, але документ буде дійсним навіть у разі відмови (поставити підпис зможе уповноважена особа).
Коли акт складено, лічильник обов’язково відправляють на експертизу. Там мають зафіксувати акт втручання у роботу приладу.
Після винесення експертного висновку, споживач повинен відшкодувати збитки та сплатити весь неврахований газ. Розмір компенсації визначає спеціальна комісія.
“Споживач-порушник змушений сплатити вартість послуг повірки, новий лічильник і відшкодувати завдані збитки, тому витратить набагато більше, ніж незаконно “зекономив”, – пояснили у Рівнегаз.
У компанії нагадали, що відповідальність за безпеку та цілісність приладу обліку газу несе споживач. У разі виявлення неточностей у роботі лічильника або зовнішніх пошкоджень слід негайно повідомити про це оператора ГРМ.
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…