Понеділок, 25 Вересня, 2023
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на суботу, 22 липня

Магнітні бурі на суботу, 22 липня

Этот материал также доступен на русском языке
Чи очікуються цього дня геомагнітні бурі?

У суботу, 22 липня, суттєвих магнітних бур не очікується.

Протягом останніх 24 годин, як повідомляє meteoprog.com, сонячна активність була на низькому рівні. За останню добу на Сонці сталися три спалахи класу С, максимальним з яких був спалах класу С9,7. Такі спалахи мало впливають на Землю.

Очікується, що у суботу геомагнітне поле буде від спокійного до активного рівня. Сонячна активність, ймовірно, буде низькою із ймовірністю спалахів М-класу.

Сонячна активність на 22 липня:

  • Вірогідність малого геомагнітного шторму – 10%
  • Вірогідність великого геомагнітного шторму – 1%
  • Вірогідність спалаху на Сонці М-класу – 45%
  • Вірогідність спалаху на Сонці Х-класу – 5%
  • Кількість сонячних плям – 52.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Щоб мінімізувати негативний вплив бурі, у небезпечні дати варто дотримуватись правил здорового способу життя. Відмовтеся від кави, цигарок, алкоголю, енергетиків. Замість них вгамуйте спрагу трав’яним і зеленим чаєм.

Постарайтеся лягати спати одночасно. Спіть не менше 7 годин на добу, а вдень проводьте більше часу на свіжому повітрі. Частіше ходіть пішки. Перед сном приймайте контрастний душ, який одночасно і підбадьорить і заспокоїть.

Нове на сайті