17-19 липня – не дуже сприятливі дні для посіву рослин, але для збору врожаю, захисту рослин, а також боротьби з бур’янами – саме час. Також у ці дні не варто захоплюватися з поливами та підживленням рослин, краще взагалі відмовитися від цих робіт. Але якщо на грядках дуже сухо, то краще все ж таки полити рослини.
20 липня – не можна садити та сіяти ті рослини, з яких планується знімати врожай. Однак, можна посадити декоративні. Також гарний день для збирання ягід та картоплі на зберігання – урожай довго пролежить у льоху. Можна перекопувати грунт і підгортати картоплю, боротися зі шкідниками, обрізати гілки, що відплодоносили.
21-22 липня – добрі дні для посіву вічнозелених та екзотичних рослин, квітів-однолітників, зелені, фенхелю. Можна користуватися будь-якими отрутохімікатами в саду та вносити будь-які добрива. Також можна зайнятися пасинкуванням та прищипкою.
23 липня – не можна проводити обробки фунгіцидами та інсектицидами, а також обрізати рослини. Але можна висаджувати картоплю на другий урожай, висівати насіння шпинату, селери, редьки, дайкону. Хороший день для посадки будь-яких квітів та живоплоту.
Раніше ми розповідали, як виростити рекордний урожай капусти.
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.