Перша причина може бути в недостатніх поливах. У спеку цибуля потребує вологи.
Раніше ми розповідали, що робити, якщо цибуля пустила стрілки.
На початку літа при закладці цибулин культуру треба поливати не менше 2-3 разів на тиждень. З липня при дозріванні цибулин культуру поливають у середньому 1 раз на тиждень.
Друга причина – полив холодною водою. Саме це може призвести до пожовтіння пір’я. Температура води не повинна бути нижчою за 20 градусів.
Третя причина – нестача азоту. Цибулі просто необхідні азотні підживлення. При їх дефіциті рослина послаблюється, жовтіє та всихає. Хороше джерело азоту – зелене добриво зі скошеної трави, настій пташиного посліду (1 л курячого посліду на відро води – настоюється тиждень). Літр рідини розводять у 10 л води та поливають цибулю під корінь.
Четверта причина – шкідники. Пожовтіння та всихання можуть з’являтися, якщо грядки окупували цибульна міль, трипси. Обробки від шкідників можна робити біопрепаратами (фітоверм, бітоксибацилін). Від хімії краще відмовитись, щоб не нашкодити собі, вживаючи в їжу врожай.
П’ята причина – хвороби. Найчастіше на грядках цибулі можуть виявлятися бактеріальна гнилизна, донна гнилизна. Краще відразу видалити з грядки пошкоджену цибулину або, якщо дозволяє час до збирання врожаю, обробити посадки фунгіцидами.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…