Насамперед, буряк дуже вимогливий до вологи на початку сезону і при зростанні коренеплодів. Якщо ваша ділянка не поливається, коренеплоди виростуть гіркими. Це ж відбувається і на щільних ґрунтах.
Раніше ми розповідали, що станеться з організмом, якщо кожен день їсти буряк.
Також не варто забувати про проріджування. У буряків насіння хоч і дрібне, але багаторосткове, з одного насіння може вирости кілька коренеплодів. Тому навіть у найдосвідченіших дачників посіви завжди виходять загущеними.
Якщо ви хочете отримати великі коренеплоди, буряки потрібно не тільки рідко садити, але і після появи сходів обов’язково проріджувати зайві пагони. Між рослинами у ряді має бути не менше 15-20 см.
Ну і найголовніше – це підживлення. Для гарного смаку коренеплодів потрібні підживлення настоєм коров’яку та деревною золою (3 склянки на 1 кв. м). Зола крім харчування ще й зменшує кислотність ґрунту, що шкодить бурякам.
Додасть буряку цукристості і звичайна кухонна сіль. Для цього 1 чайну ложку солі потрібно розмішати в 10 л води та полити рослини.
Виразкова хвороба відрізняється періодами весняного та осіннього загострення. Тому саме зараз слід докладніше поговорити про…
Ми робимо запаси влітку та восени, і всю довгу зиму вони вносять корисну та смачну…
Законодавство та порядок регулювання дії законів постійно проходять трансформації: запроваджуються зміни, удосконалення. Як устежити за…
Яйця – популярний та улюблений багатьма продукт харчування. Але іноді можуть потрапити яйця із секретом.
Пенсійний фонд регулярно інформує українців про надбавки за вік. Але за законом таких виплат кілька,…
Хочете, щоб ваш сад радував вас пишним цвітінням і хорошим урожаєм? Обов'язково обріжте ці рослини…