Насамперед, буряк дуже вимогливий до вологи на початку сезону і при зростанні коренеплодів. Якщо ваша ділянка не поливається, коренеплоди виростуть гіркими. Це ж відбувається і на щільних ґрунтах.
Раніше ми розповідали, що станеться з організмом, якщо кожен день їсти буряк.
Також не варто забувати про проріджування. У буряків насіння хоч і дрібне, але багаторосткове, з одного насіння може вирости кілька коренеплодів. Тому навіть у найдосвідченіших дачників посіви завжди виходять загущеними.
Якщо ви хочете отримати великі коренеплоди, буряки потрібно не тільки рідко садити, але і після появи сходів обов’язково проріджувати зайві пагони. Між рослинами у ряді має бути не менше 15-20 см.
Ну і найголовніше – це підживлення. Для гарного смаку коренеплодів потрібні підживлення настоєм коров’яку та деревною золою (3 склянки на 1 кв. м). Зола крім харчування ще й зменшує кислотність ґрунту, що шкодить бурякам.
Додасть буряку цукристості і звичайна кухонна сіль. Для цього 1 чайну ложку солі потрібно розмішати в 10 л води та полити рослини.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…