Впоратися з огірковими хворобами допоможе звичайний аптечний засіб, який є практично у кожному будинку. Йдеться про йод. Для приготування чудодійного розчину проти грибкових хвороб, серед яких перше місце займає борошниста роса, потрібно на 10 л води додати 1 літр молока або сируватки та 20 крапель йоду та обприскати рослини.
Раніше ми розповідали, чим підгодувати огірки під час цвітіння.
Не варто забувати і про підживлення. Огірки швидко дозрівають, а це означає, що застосовувати хімічні препарати не варто. На допомогу прийдуть дріжджі. Знадобиться 100 г дріжджів на 10 л води. Поливати потрібно по одній склянці під кожен кущ.
Завдяки дріжджовому підживленню підвищується якість зеленців: плоди виходять рівними, не порожнистими, однаковими за формою.
Також дріжджові грибки захищають огірки від багатьох захворювань, що викликаються такими патогенами, наприклад, як фітофтороз. А ще, насичують ґрунт корисними мікроелементами.
До речі, дріжджових підживлень можна провести три за сезон. Після висадки розсади, під час цвітіння та після масового плодоношення.
Дріжджові підживлення мають пролонговану дію. Внесення такого добрива вистачає на 1,5-2 місяці. Але майте на увазі, що дріжджові добрива добре працюють у ґрунті, підживленому гноєм або торфом.
Теплиця – це відмінний спосіб вирощування рослин, який дозволяє продовжити вегетаційний період і захистити рослини…
Річкова риба посідає важливе місце у раціоні українців. Найперша її перевага в доступності у свіжому…
Орхідеї - улюблені рослини багатьох, але не всі квітникарі знають, чи можна обприскувати орхідеї, чи…
22 листопада на території України очікується сніг, вітер, місцями дощі. На сході та півдні без…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
В останній місяць осені розпочинається Різдвяний піст. За новоюліанським календарем він триває з 15 листопада…