19 червня – молодик. Цього дня краще не чіпати рослини, які вже висаджені на дачі, а от посадити квіти та вічнозелені чагарники можна, посадки будуть вдалими.
20-21 червня. Дуже урожайні дні. Можна садити будь-які овочі, дерева та квіти. Також вдалими будуть підгодівлі та обробки саду проти шкідників та хвороб.
22-24 червня. Сприятливі дні. Можна садити будь-які овочі та зелень, замочувати насіння, пасинкувати помідори та підгортати картоплю. Також вдалою буде боротьба з бур’янами та шкідниками. А ось від пересадок і посадок у ці дні краще відмовитися, тому що коріння в ці дні дуже чутливе і при найменшому пошкодженні може загинути. Поливи рекомендовані, але дуже скромні.
25 червня – не врожайний день. Краще не проводити посів овочів, а також підживлення, поливи, пересадки та пророщування. Можна орати і розпушувати ґрунт, білити та обрізати дерева, вирізати хворі гілки з крони. Ну, і звісно, можна збирати врожай.
Раніше ми розповідали, як виростити цибулю з кулак – що потрібно внести на грядки до кінця червня.
Виплати під загрозою! Якщо не проводити жодних операцій із пенсійною карткою, ви можете втратити доступ…
Стартувала видача гуманітарної допомоги. Продуктові набори та засоби гігієни надаються не кожній людині окремо, а…
У 2025 році в Україні змінюються умови отримання пенсій по інвалідності. Хто має пройти повторний…
Цієї ночі окупанти атакували кілька областей, зокрема Дніпропетровську, Харківську, Запорізьку, Київську та інші. Представники обласної…
Почалася реєстрація для отримання грошової допомоги в межах міжнародного проєкту, спрямованого на покращення умов життя.
4 квітня світ відзначає кілька важливих міжнародних дат. Це день, присвячений захисту безпритульних тварин, підтримці…