19 червня – молодик. Цього дня краще не чіпати рослини, які вже висаджені на дачі, а от посадити квіти та вічнозелені чагарники можна, посадки будуть вдалими.
20-21 червня. Дуже урожайні дні. Можна садити будь-які овочі, дерева та квіти. Також вдалими будуть підгодівлі та обробки саду проти шкідників та хвороб.
22-24 червня. Сприятливі дні. Можна садити будь-які овочі та зелень, замочувати насіння, пасинкувати помідори та підгортати картоплю. Також вдалою буде боротьба з бур’янами та шкідниками. А ось від пересадок і посадок у ці дні краще відмовитися, тому що коріння в ці дні дуже чутливе і при найменшому пошкодженні може загинути. Поливи рекомендовані, але дуже скромні.
25 червня – не врожайний день. Краще не проводити посів овочів, а також підживлення, поливи, пересадки та пророщування. Можна орати і розпушувати ґрунт, білити та обрізати дерева, вирізати хворі гілки з крони. Ну, і звісно, можна збирати врожай.
Раніше ми розповідали, як виростити цибулю з кулак – що потрібно внести на грядки до кінця червня.
Простий рецепт найулюбленіших ласощів дитинства. Обов'язково спробуйте!
Кабінет Міністрів України затвердить новий порядок транспортування пацієнтів на швидкій допомозі. Що потрібно знати під…
У першому зимовому місяці деяким пенсіонерам нарахують підвищені виплати.
Частину українців запрошують оформити нову грошову допомогу. Куди звертатися.
Що зміниться для пасажирів залізничного транспорту в Україні у 2025 році.
Оголошено видачу безкоштовних продуктів харчування. Встигніть отримати свій продуктовий набір.