Йдеться про благодійні внески.
Що таке благодійні внески? Насамперед, вони дають можливість збільшити пенсію конкретному пенсіонеру. Пожертви можуть робити як родичі, так і абсолютно чужі люди. Але при цьому багато потенційних меценатів цікавляться, чи знімаються з їхніх пожертв податки і чи не буде податок на пенсію вводиться до тих, хто її отримає, тобто до пенсіонерів.
У ПФУ відповіли, що до податкового кодексу України не передбачено включення благодійних пожертв юридичних та фізичних осіб до об’єкту оподаткування. Тобто жодних податків із пенсії не повинні брати ні з пенсіонера, ні з мецената.
Суму, яку меценат вирішить пожертвувати конкретному пенсіонеру, людина зможе отримати наступного виплатного періоду. Але отримає пенсіонер лише 70% від суми пожертвування, решта 30% залишаються у ПФУ для розподілу між іншими пенсіонерами, які отримають мінімальні виплати.
Але перед внесенням грошей меценат має зареєструватись в особистому кабінеті на порталі ПФУ. Зробити це можна за допомогою електронного підпису, Дія. Підпис або Bank ID.
Також у ПФУ нагадали українцям про добровільне пенсійне страхування. Ця функція доступна всім українцям, особливо цінна для тих, хто залишився без роботи і не хоче втрачати страховий стаж. Але треба зазначити, що для того, щоб місяць був зарахований до страхового стажу, сума не повинна бути меншою за 1474 грн, що становить 22% від мінімальної зарплати.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в уряді назвали середній вік виходу на пенсію – і це не 60 років.
Уряд вирішив підвищити фінансову допомогу сім'ям загиблих захисників.
Стало відомо, якими погодними умовами будуть у перший зимовий місяць. Чого чекати.
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…