Українські водії звикли подавати аварійний сигнал, щоби привернути увагу інших учасників дорожнього руху. Але чинне законодавство передбачає покарання за використання його не за призначенням.
Пункт 9.9 Правил дорожнього руху передбачає, що аварійний сигнал слід подавати:
Тільки за цих випадків водій має право використовувати “аварійку”, але якщо ви порушуєте правила, то будьте готові до штрафу у розмірі 425 гривень. А якщо ви спричинили аварію, то 680 гривень. Також водія можуть позбавити прав на 6 або 12 місяців.
Отже, як бачимо, правила правил дорожнього руху з кожним роком стають жорсткішими. Це через збільшення аварійних ситуацій. Особливо зараз, коли в нашій країні є обмеження на електроенергію та часто не працює вуличне освітлення. Через що аварійні ситуації збільшились у кілька разів. Водночас українські водії часто використовують “аварійку”, щоб подякувати іншим водіям, або вибачитися.
Так, залежно від положення автомобіля на трасі, подяка виражається або миготінням, – одноразовим включенням, – “аварійки” (якщо авто знаходиться ззаду), або виставленою долонею лівої руки (якщо авто їде зустрічною смугою).
Джерело: Автосота
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.
У цей день відзначають 27 щорічних свят, з деякими з них ми хотіли б вас…
Багато господинь не люблять довго возитися на кухні, тому віддають перевагу простим рецептам. Пропонуємо найлегший…
Теплиця – це відмінний спосіб вирощування рослин, який дозволяє продовжити вегетаційний період і захистити рослини…